instagram
telegram

راه و روش های کوچک کردن و لاغری باسن

درمان و رفع چاقی صورت (لاغر کردن صورت)
جولای 20, 2017
بیماری سفلیس : علت ، علائم و درمان
جولای 20, 2017
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

kbasann

کوچک کردن باسن نوعی جراحی پلاستیک است که غالباً از طریق عمل لیپوساکشن به منظور ایجاد باسنی خوش فرم و گرد انجام می‌شود. از آنجایی که بسیاری از افراد از بزرگی باسن خود راضی نیستند، عمل لاغر کردن باسن به حفظ تناسب اندام و برقراری تعادل بین بالاتنه و پایین تنه کمک قابل توجهی می‌کند. عمل کوچک کردن باسن مزایای متعددی دارد که از آن جمله می‌توان به لیفت ران همزمان با لاغری باسن، کوچک کردن همزمان باسن و شکم اشاره کرد، برای کوچک کردن شکم نیز مانند باسن از روش لیپوساکشن برای تخلیه چربی اضافی و از بین بردن برآمدگی‌ها و توده‌های چربی در بخش‌های مختلف استفاده می‌شود.

عمل کوچک کردن باسن چگونه انجام می‌شود؟


متخصص، بخش‌هایی از باسن که قرار است چربی آن برداشته شود را با دقت علامت می‌زند. یک خط درون‌وریدی (IV) در یکی از رگ‌های بازو قرار داده می‌شود تا اطمینان حاصل شود که در طول عمل سطح مایع بدن شما در حالت تعادل باقی خواهد ماند. ممکن است پزشک بیهوشی عمومی را برای شما انتخاب کند یا اینکه شما خودتان بخواهید تحت بیهوشی عمومی درمان شوید.متخصص زیبایی در طول عمل، یک برش کوچک روی پوست ایجاد می‌کند؛ برش معمولاً روی چین باسن یا در نزدیکی آن ایجاد می‌شود. سپس لوله‌ی بسیار نازکی به نام کانولا در ناحیه دارای چربی قرار می‌دهد. کانولا برای شکستن و خارج کردن رسوبات چربی و در نتیجه ایجاد یک شکل مطلوب برای باسن، مورد استفاده قرار می‌گیرد. چربی‌های اضافی بعد از شکسته شدن، توسط یک ساکشن قوی به بیرون کشیده می‌شوند؛ با این روش پوست، عضلات، عصب‌ها و رگ‌های خونی دست نخورده باقی می‌مانند.

b

تکنیک‌های کوچک کردن باسن


لیپوساکشن به روش سنتی و معمول

انجام لیپوساکشن به روش سنتی آن می‌تواند کمی ترسناک باشد چرا که این روش لاغر کردن باسن ذاتا تهاجمی است. این روش معمولا نیاز به اعمال بیهوشی عمومی دارد که البته بیهوشی عمومی نیز خطرات خاص خودش را دارد. استفاده از کانولاهای بزرگ (لوله‌های مورد استفاده برای بیرون کشیدن چربی) و فشار فیزیکی، اغلب موجب کبودی شدید شده و در برخی موارد نیز می‌تواند باعث بروز عوارضی مانند ناهموار شدن ناحیه مورد نظر و نتایج غیر‌طبیعی در  این راه های کوچک کردن باسن شود. امروزه تکنیک لیپوساکشن پیشرفت‌های زیادی داشته است و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید می‌توان با تحمل درد و ناراحتی کمتر و دوره ریکاوری کوتاه‌تر، به نتایج بهتری برای لاغر کردن باسن  رسید.

لیزر لیپولیز

یکی از روش‌های درمانی موجود برای حذف چربی‌های موضعی که بسیار ایمن است، روش لیزر لیپولیز می‌باشد. دراین روش جدید، از لیزر سرد برای نفوذ در سلول‌های چربی از جمله چربی‌های شکم، ران و باسن استفاده می‌شود. لیزر لیپولیز موجب می‌شود که محتویات سلول‌های چربی آزاد شوند و تمرکز اشعه لیزر بیشتر بر نواحی است که چربی‌های آن بسیار مقاوم هستند و بدین ترتیب این روش به نحوی چربی‌های موضعی را از بین می‌برد و نتیجی طبیعی ایجاد می‌کنند که ممکن است به نظر شما غیر‌ممکن بیاید.

کویتیشن برای کوچک کردن باسن

کویتیشن روش لاغری محسوب نمی‌شود بلکه روشی درواقع برای فرم‌دهی به بدن است. این روش خصوصاً برای کاهش چربی‌های موضعی پهلو و باسن که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی‌روند، بسیار مناسب است. تمامی نواحی از بدن که دارای چربی موضعی هستند، از جمله ران، شکم و بازوها نواحی بسیار مناسبی برای درمان با این روش محسوب می‌شوند.در این روش از امواج اولتراسوند که به بافت‌های بدن نفوذ می‌کنند، برای از بین بردن سلول‌های چربی استفاده می‌شود. این روش نیازی به اعمال بی‌حسی ندارد و بیمار نیز بلافاصله پس از جلسه‌ی درمانی می‌تواند به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد. در این روش از امواج رادیوفرکوئنسی (RF) برای گرم کردن سلول‌های چربی در زیر پوست استفاده می‌شود و با بهره‌گیری از مکانیسم خاصی، افزایش دمای بافت کنترل‌شده و بالای 40 درجه نمی‌رود.این روش درمانی را نمی‌توان برای نواحی بالاتر از سینه در بدن انجام داد. همچنین بیمارانی که داروهای رقیق‌کننده‌ی خون را مصرف می‌کنند نباید این عمل را انجام دهند. این روش برای کشانی که اضافه‌وزن بسیار زیادی دارند، مناسب نیست بلکه بیشتر برای افرادی مناسب است که وزن آن‌ها نسبتاً متعادل است اما بااین‌حال در نواحی خاصی از بدن خود چربی‌های موضعی تجمع یافته دارند. بهترین نتایج این عمل بعد از 5 یا 6 جلسه‌ی درمانی نمایان می‌شود و پوست نواحی که با امواج اولتراسوند درمان شده، کاملاً صاف و کشیده شده و بافت منسجم پیدا می‌کند.

کرایولیپولیز

در روش کرایولیپولیز برای از بین بردن سلول‌های چربی، این سلول‌ها فریز می‌شوند. این روش توسط سازمان FDA برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو تایید شده است. در حین انجام کرایولیپولیز، بیماران تا حدود 10 دقیقه‌ی اول، احساس می‌کنند که پوست و بافت زیرین آن کشیده می‌شود و بعد از این زمان تا پایان جلسه درمانی، بیماران چیزی حس نمی‌کنند و به ندرت پیش می‌آید که احساس ناراحتی کنند. بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند که با گذشت یک دوره‌ی 3 ماهه درمان با کرایولیپولیز، چربی‌های موضعی درمان شده بین 20 تا 25 درصد کاهش داشته باشند.

ترماژ

در این روش غیرتهاجمی و غیرجراحی از امواج رادیوفرکوئنسی برای فرم دادن به بدن و کشیدن پوست (سفت شدن و رفع افتادگی‌ پوست) استفاده می‌شود. این روش تنها در یک جلسه انجام می‌شود و در آن با استفاده از امواج فرکوئنسی لایه‌های زیرین پوست گرم می‌شوند اما به طور همزمان سطح پوست سرد می‌شود. این روش معمولا برای صورت و دستها استفاده می‌شود اما می‌توان آن را برای رفع سلولیت در سایر نواحی بدن نیز به کار برد. تنها چیزی که برای اغلب بیماران در مورد این روش ناخوشایند است، احساس درد می‌باشد.

4p2z4CAWFjOFAfthM8DbWrBFzhkrLaEeTAqt5BSgkefaYWxExYFmFm3kzGzA5sPyH

مزوتراپی

مزوتراپی که بسیاری از بیماران با نام ان به خوبی آشنایی دارند، یکی از تکنیک‌های غیرجراحی برای رفع چربی‌های موضعی از نواحی مانند باسن و برطرف کردن افتادگی پوست در این نواحی می‌باشد. با استفاده از این روش کم‌تهاجمی، می‌توانید بدون روبه‌رو شدن با خطرات جراحی و بیهوشی عمومی و تنها ظرف چند هفته، چربی‌های موضعی خود را از بین ببرید. مزوتراپی یک روش تقریبا بدون درد است و هر جلسه‌ی درمانی آن تنها در حدود نیم ساعت طول می‌کشد و بنابراین برای انجام این درمان نیازی به گرفتن مرخصی از کار نیست. در این روش ترکیبی مخصوص از چند عصاره‌ی طبیعی، دارو و ویتامین‌ها (برای مثال آنزیم کولین استراز، کافئین، I-C ، آرنیتین و …) در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود و این تزریق هر دو هفته یک بار تکرار می‌شود. این تزریقات موجب حل شدن چربی‌ها و جذب شدن آن توسط سیستم لنفاوی بدن می‌شود و سپس به کبد منتقل شده و نهایتا از طریق مدفوع دفع می‌شود. برای رسیدن به نتایج ایده‌آل نیاز به حداقل 4 تا 6 جلسه درمانی می‌باشد. به بیمارانی که از این روش استفاده می‌کنند توصیه می‌شود که پس از اقدام برای این روش درمانی، رژیم غذایی متعادلی را دنبال کنند و ورزش‌هایی را انجام دهند که خصوصا ناحیه مورد نظر در بدنشان را درگیر می‌کند. نتایج این روش درمانی بعد از 4 هفته قابل مشاهده خواهد بود.

لیپوماتیک

لیپوماتیک در واقع نوعی از جراحی زیبایی کم‌تهاجمی یا اصطلاحا جراحی بسته است. در این روش از یک کانولا برای لیپوساکشن استفاده می‌شود که کانولا به صورت خودکار ارتعاشات لرزشی با فرکانس پایین و حرکت چرخشی دایره وار و منظم دارد. با استفاده از این کانولای مخصوص اغلب سلول‌های چربی شکسته می‌شوند و به مایع تبدیل شده و سپس بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف، بیرون کشیده می‌شوند.  لیپوماتیک دارای مزایای بسیاری نسبت به سایر روش‌های جراحی چربی‌های موضعی برای کوچک کردن سینه و باسن است و از این رو سایر روش‌ها نمی‌توانند با این روش رقابت کنند.

هزینه


هزینه جراحی پلاستیک زیبایی به‌طورکلی قبل از عمل پرداخت می‌شود. هزینه‌ها به‌طور گسترده‌ای متفاوت هستند و به پیچیدگی عمل، محل انجام جراحی و نوع بیهوشی بستگی دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HRAR
MYT2